Srpski Junaci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Junaci

Kup Srpski Junaci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Peki87 - Krnjača F.K.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Zleginjac

Zleginjac


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.06.2012
Godina : 30
Lokacija : Zleginje

Peki87 - Krnjača F.K. Empty
PočaljiNaslov: Re: Peki87 - Krnjača F.K.   Peki87 - Krnjača F.K. EmptyPon Jun 18, 2012 1:22 am

Srecan put i lepo se provedi. Smile
Nazad na vrh Ići dole
strepta

strepta


Broj poruka : 19
Datum upisa : 17.06.2012
Godina : 60
Lokacija : Palilula-Niš

Peki87 - Krnjača F.K. Empty
PočaljiNaslov: Re: Peki87 - Krnjača F.K.   Peki87 - Krnjača F.K. EmptyNed Jun 17, 2012 11:53 am

Peki87 ::
Pozdrav svima! Zovem se Petar, ali svi me zovu Peki, a neki sa ovog foruma i Paki Smile

Sa HT-om sam se upoznao još davne 2006. godine, igrao do 2008. a onda sam na žalost odustao... U Avgustu prošle godine sam dobio novi tim Krnjača F.K. Ovoga puta ne odustajem dok ne osvojim Superligu Smile
Šalu na stranu, nemam nekih posebnih ambicija, sledeće sezone ću se verovatno oprobati u V ligi i od tada glavni cilj će biti da se više nikad ne vratim u VI bot ligu Smile

Toliko od mene za sada... Puno sportskih pozdrava Smile


P.S. Sutra idem na more Very Happy Nećete me videti 10 dana...

Лепо се проведи и срећан пут ☀
Nazad na vrh Ići dole
Peki87

Peki87


Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.06.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd - Krnjača

Peki87 - Krnjača F.K. Empty
PočaljiNaslov: Peki87 - Krnjača F.K.   Peki87 - Krnjača F.K. EmptyNed Jun 17, 2012 10:45 am

Pozdrav svima! Zovem se Petar, ali svi me zovu Peki, a neki sa ovog foruma i Paki Smile

Sa HT-om sam se upoznao još davne 2006. godine, igrao do 2008. a onda sam na žalost odustao... U Avgustu prošle godine sam dobio novi tim Krnjača F.K. Ovoga puta ne odustajem dok ne osvojim Superligu Smile
Šalu na stranu, nemam nekih posebnih ambicija, sledeće sezone ću se verovatno oprobati u V ligi i od tada glavni cilj će biti da se više nikad ne vratim u VI bot ligu Smile

Toliko od mene za sada... Puno sportskih pozdrava Smile


P.S. Sutra idem na more Very Happy Nećete me videti 10 dana...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Peki87 - Krnjača F.K. Empty
PočaljiNaslov: Re: Peki87 - Krnjača F.K.   Peki87 - Krnjača F.K. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Peki87 - Krnjača F.K.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski Junaci :: Predstavi se-
Skoči na: