Srpski Junaci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Junaci

Kup Srpski Junaci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 F.C. Borkavala

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Darko_silni

Darko_silni


Broj poruka : 53
Datum upisa : 18.06.2012
Lokacija : Zrenjanin

F.C. Borkavala Empty
PočaljiNaslov: Re: F.C. Borkavala   F.C. Borkavala EmptyUto Jun 19, 2012 1:13 am

Micinho ::
Zdravo svima ja sam Micinho U20-Chiefscout-R Macedonia Smile ako neko zeli da trenira reprezentativce za makedoniji nije problem samo obratite se meni;)
HT igram od 24-05-2010 ne mogu se pofaliti sa nekim sjajnim rezultatima osim dvoje U21 reprezentativce koji su me zaustavljali do sada da napredujem ali nadam se da od sada pa na dalje osetim njihov benefit.
Tu sam da se malo druzimo razmeniti iskustvo i mozda involvirati srpskih menagera u makedonskoj U21 sluzbi:)
P.S. izvinjavam se na losim srpski jezik :p

Dobrodosao, pises bolje od nekih drzavljana srbije nemas brige, ja ne zboruvam makedonski, mislam deka ke me razberete, sum od srbija! blagodaram Smile

P.S. Valjda sam uspeo da sklopim nesto bez greske he he! Pozz za novog clana Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zleginjac

Zleginjac


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.06.2012
Godina : 30
Lokacija : Zleginje

F.C. Borkavala Empty
PočaljiNaslov: Re: F.C. Borkavala   F.C. Borkavala EmptyUto Jun 19, 2012 1:00 am

Dobronamdosao! :cheers:
Vidim snasao si se. Laughing

Nadam se da ce ti biti zanimljivo sa nama na forumu. bounce
Nazad na vrh Ići dole
Micinho

Micinho


Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.06.2012

F.C. Borkavala Empty
PočaljiNaslov: F.C. Borkavala   F.C. Borkavala EmptyUto Jun 19, 2012 12:58 am

Zdravo svima ja sam Micinho U20-Chiefscout-R Macedonia Smile ako neko zeli da trenira reprezentativce za makedoniji nije problem samo obratite se meni;)
HT igram od 24-05-2010 ne mogu se pofaliti sa nekim sjajnim rezultatima osim dvoje U21 reprezentativce koji su me zaustavljali do sada da napredujem ali nadam se da od sada pa na dalje osetim njihov benefit.
Tu sam da se malo druzimo razmeniti iskustvo i mozda involvirati srpskih menagera u makedonskoj U21 sluzbi:)
P.S. izvinjavam se na losim srpski jezik :p
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





F.C. Borkavala Empty
PočaljiNaslov: Re: F.C. Borkavala   F.C. Borkavala Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
F.C. Borkavala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski Junaci :: Predstavi se-
Skoči na: