Srpski Junaci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Junaci

Kup Srpski Junaci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Shumar4life - Shumska

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Zleginjac

Zleginjac


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.06.2012
Godina : 30
Lokacija : Zleginje

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptyPet Jul 06, 2012 11:17 pm

Drago mi je sto to cujem (citam) bounce lol! lol! lol!

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
shumar4life

shumar4life


Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.07.2012

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 10:56 am

ako ne budem zaboravio da namestim formaciju bice dobro. Danas sam zaboravio i jos ne smem da udjem da vidim da li mi se neko povredio iz prve postave... Kup je odlican,uglavnom je na ht kupovi s brda s dola...ali je ovde organizacije veoma dobra
Nazad na vrh Ići dole
Zleginjac

Zleginjac


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.06.2012
Godina : 30
Lokacija : Zleginje

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 7:39 am

Izvinite gospodine molim vas. Nemoj te da me banijete sa foruma. Razz
Nazad na vrh Ići dole
Darko_silni

Darko_silni


Broj poruka : 53
Datum upisa : 18.06.2012
Lokacija : Zrenjanin

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 6:39 am

Zleginjac ::
Kad izvedes prvi tim za nedelju dana i rasturis ga sa 7:0 Razz Razz lol!
Kao urednik teme upozoravam te da ne spamujes vise Smile Necu prvi tim ali posto je jak morao sam da promovisem novog omladinca, debitovace u sredu odlucio sam se za trening sopstvenih kadrova to je 4 igrac jos dvojica i dosta je za plan he he, 6 mojih za pocetak Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zleginjac

Zleginjac


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.06.2012
Godina : 30
Lokacija : Zleginje

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 6:24 am

Kad izvedes prvi tim za nedelju dana i rasturis ga sa 7:0 Razz Razz lol!
Nazad na vrh Ići dole
Darko_silni

Darko_silni


Broj poruka : 53
Datum upisa : 18.06.2012
Lokacija : Zrenjanin

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 5:47 am

Zleginjac ::
Lepo je kad se rivali postuju. Postujete slogan UEFA. bounce Smile

Dobrodosao Exclamation :cheers:
Super taman da mogu vec postavu da odaberem i taktiku da ne zaboravim kasnije Smile
Nazad na vrh Ići dole
Zleginjac

Zleginjac


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.06.2012
Godina : 30
Lokacija : Zleginje

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 5:29 am

Odlicno. U kupu je novi odgovorni clan. lol!

Da li ti se svidja nas kup?
Nazad na vrh Ići dole
shumar4life

shumar4life


Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.07.2012

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 5:27 am

stavljeno automatsko zakazivanje meceva,tako da od sledeceg kola ne bi trebalo da bude problema...Izazov je prihvacen i mec zakazan
Nazad na vrh Ići dole
Zleginjac

Zleginjac


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.06.2012
Godina : 30
Lokacija : Zleginje

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 4:54 am

Lepo je kad se rivali postuju. Postujete slogan UEFA. bounce Smile

Dobrodosao Exclamation :cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Darko_silni

Darko_silni


Broj poruka : 53
Datum upisa : 18.06.2012
Lokacija : Zrenjanin

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 3:56 am

shumar4life ::
Pozz...prvi put ove sezone ucestvujem u vasem kupu pa je red da se predstavim

Zovem se Dejan,studiram u Kragujevcu a rodom sam iz Prijepolja...hattrick igram vec duze vreme,nekih 5 godine od 2007 godine...nalazim se u IV ligi,i ovo mi je prva sezona medju cetvoroligasima...u kupu mi najvece dostignuce 6 kolo s tim sto me je u tom mecu izbacio drugoligas...smatram i da mi je veliki uspeh to to sam igrao protiv matije_m u kupu i njegovih Azdaja kada su bili u drugoj ligi...

Ime mog tima potice od dela grada u kojem zivim,a to je Shumska,potice od toga sto se tu nalazi Shumsko Gazdinstvo...i da nemam nikakve veze sa Shumarima,vec jednosavno se mi zovemo Shumari koji zive u Shumskoj...
Dobrodosao, igras prvi mec sa mnom, izazvao sam te posto nisi podesio automatsko zakazivanje meceva Smile
Nazad na vrh Ići dole
shumar4life

shumar4life


Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.07.2012

Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska EmptySre Jul 04, 2012 2:53 am

Pozz...prvi put ove sezone ucestvujem u vasem kupu pa je red da se predstavim

Zovem se Dejan,studiram u Kragujevcu a rodom sam iz Prijepolja...hattrick igram vec duze vreme,nekih 5 godine od 2007 godine...nalazim se u IV ligi,i ovo mi je prva sezona medju cetvoroligasima...u kupu mi najvece dostignuce 6 kolo s tim sto me je u tom mecu izbacio drugoligas...smatram i da mi je veliki uspeh to to sam igrao protiv matije_m u kupu i njegovih Azdaja kada su bili u drugoj ligi...

Ime mog tima potice od dela grada u kojem zivim,a to je Shumska,potice od toga sto se tu nalazi Shumsko Gazdinstvo...i da nemam nikakve veze sa Shumarima,vec jednosavno se mi zovemo Shumari koji zive u Shumskoj...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Shumar4life - Shumska Empty
PočaljiNaslov: Re: Shumar4life - Shumska   Shumar4life - Shumska Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Shumar4life - Shumska
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski Junaci :: Predstavi se-
Skoči na: