Srpski Junaci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Junaci

Kup Srpski Junaci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Moja malenkost,to jes ja,tvsas.....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zleginjac

Zleginjac


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.06.2012
Godina : 30
Lokacija : Zleginje

Moja malenkost,to jes ja,tvsas..... Empty
PočaljiNaslov: Re: Moja malenkost,to jes ja,tvsas.....   Moja malenkost,to jes ja,tvsas..... EmptyUto Jul 03, 2012 10:25 pm

Al si se ti raspisao. Laughing
Kao kad pises roman. Laughing Rolling Eyes Basketball
Nazad na vrh Ići dole
tvsas

tvsas


Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.06.2012
Godina : 53
Lokacija : Elemir(Kod Zrenjanina)

Moja malenkost,to jes ja,tvsas..... Empty
PočaljiNaslov: Moja malenkost,to jes ja,tvsas.....   Moja malenkost,to jes ja,tvsas..... EmptyUto Jul 03, 2012 1:38 pm

Pozdrav za sve u koji zalaze u ovo cudo,kako li se zove,pojima nemam,sajt ili sta je vec.....
Zeleo bi da vam se predstavim,zovem se Vladan,zivim u jednom selu blizu Zrenjanina,zove se Elemir,imam skoro 42 godine,radim kao vozac jedne aparature u Gaspromu,znaci vozim neku skalameriju od kamiona,kad Mercedes atrosa,kad Fapa,kad Vojnu 150-ku,svugde gde ima bustina,bilo da daju naftu bilo gas.Imao sam prilike da malo vidim i sveta,tacnije Aziju,radio sam u bivsoj Sovjetskoj republici a sad je to drzava,Turkmenistanu.Ako da bog,mozda uskoro opet krenemo,ali pominje se i Madjarska,BiH,ali za sada samo teramo po Srbiji....
Ozenjan sam,imam dva sina stariji ce sad za par dana da napuni 21 godinu,nema uopste zelje ni da proba da igra HT,kaze da je to samo zamlacivanje ili mlacenje prazne slame,a mladji ce u septembru 14 godina da napuni, igra Htvoli a niti hoce da uci i tu je sa nama i na forumu,i sad ce igrati Kup....
U oktobru punim 5 godina aktivnog igranja HT,najveci uspeh mi je igranje u IV.ligi,gde sam i opet,u kupu sam samo jednom otisao vise od 3. kola,mislim da sam stigao do 6,ali sad me mrzi da to trazim,a bio sam tragac po ligama za potencijale U 20 i jedno vreme sam bio glavni skaut tj pomocnik selektora U 20,Andy-Tarota,mada nezvanicno,ali ipak sam bio.Sin me je nagovorio da se na sledecim izborima,ali ozbiljno kandidujem za selektora U 20,sto mi za sada lici i da cu hteti,no videcemo,tek je izabran novi,obicno se i po drugi put kandiduju pa ako valjaju pruzi im se opet sansa,ima jos vremena za konacnu odluku.Mada znam da nebi pobedio,ali ko zna,tu je Presvetli Vladika ako mu vera dozvoli da jospo malo mulja s glasovima,jer je sad sveti covek,Zleginjac i nemenja_Karlito,dva buduca brucosa koji ce ici zajedno na marakanu da gledaju kako Zvezda gubi meceve,ali nema veze,ljubav je jaca od titule,, i moja malenkost,mozda nesto i izmuljamo pa dobijem fotelju.No otom potom,daj boze srece i zdravlja,do izbora je jos puno....
Nazad na vrh Ići dole
 
Moja malenkost,to jes ja,tvsas.....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski Junaci :: Predstavi se-
Skoči na: