Srpski Junaci
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srpski Junaci

Kup Srpski Junaci
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nemanja Karlito

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Zleginjac

Zleginjac


Broj poruka : 108
Datum upisa : 16.06.2012
Godina : 30
Lokacija : Zleginje

Nemanja Karlito Empty
PočaljiNaslov: Re: Nemanja Karlito   Nemanja Karlito EmptySre Jun 20, 2012 8:10 am

Dobronamdosao. Smile bounce
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja_Karlito

Nemanja_Karlito


Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.06.2012

Nemanja Karlito Empty
PočaljiNaslov: Nemanja Karlito   Nemanja Karlito EmptyUto Jun 19, 2012 11:04 pm

Pozdrav. Moje ime je Nemanja, sto se moze zakljuciti iz mog alijasa na HT. Nadimak Karlito sam dobio jer sam do pre dve godine frizurom i likom podsecao na Milita, koji je tada bio najbolji napadac Evrope (koji je inace jedan od mojih omiljenih igraca). Navijam za klubove Crvena Zvezda, Inter i Manchester United. Zivim u najvecem selu u Srbiji, odnosno u Beogradu.

Hattrick sam prvi put zaigrao u periodu od 2008. do 2009. godine, ali posto sam bio mlad i neiskusan, zbog vrsenja nekih malverzacija sam izbacen iz HT-a. Godinu dana sam uspeo da odolim da ne napravim nov tim, sve do 11.10.2010. kada sam napravio tim pod istim nazivom Blizzard 993 United. Najveci uspeh jesu 2 titule kluba, obe u Vi-im ligama, dok mi je ovo 3 sezona u ovoj V.77 ligi. Do sada mi je cilj bio opstajanje u ligi (posto sam imao 7. najjaci tim), medjutim ove sezone zelim da se plasiram u gornji deo tabele, jer mi je liga oslabljena, a ja sam koliko toliko ojacao. U kupu sam stigao do 3. kola. Bio sam tragac za reprezentaciju, gledao drugu polovinu VI-ih liga.

Sto se tice naseg teme vezana za "Srpske junake", pre svega mi je znacajno to druzenje izmedju nas malverzanata. U kupu "Srpski junac" sluzim kao podloga za namestanje meceva, (pogotovo tvsas-u i Vladiki) Smile

Sportski pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
 
Nemanja Karlito
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski Junaci :: Predstavi se-
Skoči na: